Käyntiosoitteet: Myllärinkatu 11 ja 18, Postiosoite: PL 462, 65100 Vaasa, Puh. 06-3183 500, Sähköposti: info(at)autoliikelahdemaki.fi, Y-tunnus 0183187-7

Autoliike Lähdemäki Yhteystiedot

Palvelemme asiakkaitamme suomeksi, ruotsiksi sekä englanniksi. Vi betjänar våra kunder på finska, svenska samt engelska. We serve our customers in Finnish, Swedish and English.

AUTOMYYNNIN ma-pe 9-18, la 10-14

Tatu Aitoaho Opel merkkivastaava

OPEL

Tatu Aitoaho

FI, SVE, ENG

Merkkivastaava
tatu.aitoaho@autoliikelahdemaki.fi
050 3130 941

TopiMalmi

OPEL

Topi Malmi

FI, SVE, ENG

Automyyjä
topi.malmi@autoliikelahdemaki.fi
050 3281 757

NISSAN

Jarkko Vainio

FI, SVE, ENG

Merkkivastaava
jarkko.vainio@autoliikelahdemaki.fi
050 3130 900

JereLähdemäki

NISSAN

Jere Lähdemäki

FI, SVE, ENG

Myyntijohtaja
jere.lahdemaki@autoliikelahdemaki.fi
050 3862 095

HUOLTO, KOLARIKORJAAMO, VARAOSAT JA AJANVARAUS   –   06 3183 520, ma-pe 7.30-17, la 10-14

IlpoViinikainen

Ilpo Viinikainen

JM-päällikkö
ilpo.viinikainen@autoliikelahdemaki.fi
050 4088 182

Kari-Viita-Aho

Matias Koskela

Varaosavastaava
matias.koskela@autoliikelahdemaki.fi
044 3183 531

Jarmo-Hautasaari

Jarmo Hautasaari

Hallityönjohtaja
jarmo.hautasaari@autoliikelahdemaki.fi
044 3183 526

HALLINTO

mika-lähdemäki

Mika Lähdemäki

Toimitusjohtaja
mika.lahdemaki@autoliikelahdemaki.fi
0500 661 867

marita-saari

Marita Saari

Talouspäällikkö
marita.saari@autoliikelahdemaki.fi
044 3183 501

tiina-palomaki

Tiina Palomäki

Myyntisihteeri
tiina.palomaki@autoliikelahdemaki.fi
044 3183 502